Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Severní Dalmácie a ostrovy - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

 

 

Murter - Jezera

 

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Vážení klienti, milí přátelé!

Váš zprostředkovatel z Chorvatska – Dalmácie prezentuje nabídku ubytování pro ty, kteří se chystají sami na dovolenou.
Nabízené objekty z celého pobřeží Jadranu včetně ostrovů jsou vybírány s největší péčí a zároveň uspokojují kritéria současného turistického ruchu.

Istrie, Kvarner, Dalmácie a ostrovy - pozorně vybrané objekty, které vyhovují současným podmínám a úrovni cestovního ruchu, jsou připraveny na Váš příjezd. Vzhledem k Vašim požadavkům a přáním z minulých sezon jsme pro Vás nachystali nové objekty, široký popis destinací, pláží, možnosti výletů, zábavy a sportovního vyžití.

Popis a fotografie Vám umožní v kruhu své rodiny a přátel seznámit se s určitým místem (letoviskem), zjistit možnosti zábavy a různé zajímavosti, a jak příjemně strávit dovolenou podle svých představ.
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho žil v Dalmácii, rád Vám odpovím na Vaše otázky a pomohu při výběru místa pro Vaší dovolenou. A proto veškeré dotazy zasílejte
e-mailem, budu se Vám snažit co nejrychleji odpovědět.
 

Podrobnosti o způsobu rezervace a úhrady najdete zde: Podmínky!
Drobné rady při výběru ubytování - Přečtěte si zde!

Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vánek ve vlasech, vůni borovic a uslyšeli píseň cvrčků.
I vy nyní máte příležitost se o tom přesvědčit.

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Pláže v Chorvatsku!
Pláže v Chorvatsku jsou vhodné pro rodiny s dětmi, většina pláží má vybavení pro děti. Krása a čistota písečných pláží nenechá nikoho bez povšimnutí. V některých letoviscích na pobřeží i na ostrovech se organizují plážové zábavy až do rána, mezi nejpopulárnější patří mezinárodní DJ-eve za house a techno zábava pod širým nebem.

Popisy a fotografie pláží v Chorvatsku: rodinné, romantické, oblázkové a písečné pláže. Vice info.

Windsurfing. Nejpopulárnější letní sport je windsurfing, pro ty, kteří se setkali poprvé s tímto sportem jsou zde k dispozici i školy windsurfingu, na plážích v Chorvatsku se pronajímá i vybavení.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

Pašman

 

Biograd na moru

Nin

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

.

     SEVERNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Severní Dalmácie se rozkládá od ostrova Pag na severu až k Primoštenu na jihu. Tato oblast je dávno osídlena, což dokazují četné antické a římské památky a zachovaná středověká města. Hlavním centrem je město Zadar, větší města jsou pak Šibenik, Biograd na Moru, Sv.Filip a Jakov, Primošten, Rogoznica, Skradin, Pirovac a Vodice. Tato městečka spolu s menšími letovisky Vám nabízí nezapomenutelnou dovolenou.
Pobřežní a ostrovní turistická letoviska regionu severní Dalmácie: Mapa
V severní Dalmácii je nejvíce ostrovů v Chorvatsku. Asi 500 ostrovů a ostrůvků je poděleno do Zadarské a Šibenické skupiny. Větší ostrovy jsou: ostrov Pag, Ugljan, Silba, Vir, Murter, Pašman, Krapanj, Iž, Zlarin, Molat, dále pak souostroví Národní park Kornati, Přírodní park Telaščica na Dugom otoku.
Do oblasti severní Dalmácie patří: NP Kornati, NP Krka i NP Paklenica, dále pak přírodní parky Telaščica a Vransko jezero.

Na pobřeží i na ostrovech severní Dalmácie najdete svůj kousek ráje - křišťálově čisté moře, dostatečnou vzdálenost od dopravního hluku, písečné i oblázkové pláže, bezpečné přístavy a krásu netknuté přírody.
Pokud hledáte vybavené pláže pro vaše děti, romantické zastrčené zátoky, pláže se zábavou a nočním životem, možnosti sportovního vyžití - pak jste si správně vybrali severní Dalmácii, protože právě zde takové pláže najdete.

Zadar - upravené městské pláže. Zaton - pláž s bohatou nabídkou zábavy, pláž Sabunike Vám připomíná Karibik, Ninská laguna nabízí léčivé bláto, jedna z nejlepších pláží na Jadranu - Sakarun na Dugom otoku, drobný, bílý písek, mělčina dlouhá sto metrů a modro-zelená barva moře vás zcela určitě uchvátí.

Ostrov Pag a Novalja, první party-destinace v severní Dalmácii na pláži Zrče. Legendární zadarský lounge bar Garden leží na hradbách s překrásným výhledem na zadarský přístav. Nejstarší diskotéka staré části města Zadar Forum je známá pestrým programem (od housa, groovea až po Studio 54). Klub Medusa je ideální pro horké letní večery, kde zábava trvá celou noc. Světová média prohlásila za nejlepší klub Barbarella v Petrčanech. Největší diskotéka na Jadranu se nachází v turistickém letovisku Zaton, která je otevřena již v 80.letech a pracují zde nejrůznější DJ. V letovisku Vodice se nachází Hookah bar, leží v borovém háji, v letovisku je dostatek celodenní zábavy, vystupují zde domácí i světové celebrity. V turistické destinaci Primošten pak najdete známý klub Aurora.

Více informací a fotografií si můžete prohlédnout na stránce Výlety!

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Ostrov Pašman / Nin - Zkve: čisté moře, krásné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pašman

Zukve - Nin - Dovolená snů

Dovolená v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje: Severní Dalmácie a ostrovy

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

 
D

K

     SEVERNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Přehled ubytování severní Dalmácie je rozdělen na tři části:

Zadarska riviéra i města:
Zadar, Diklo, Nin, Sabunike, Vrsi, Zukve, Zaton, Petrčane, Privlaka, Bibinje, Sukošan, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pakoštane, Maslenica, Pridraga, Posedarje, Ražanac, Rtina, Starigrad - Paklenica.
Prohlédněte si!
Ostrovy severní Dalmácie:
ostrov Pag: Pag, Povljana, Mandre i Novalja; Dugi otok, ostrov Murter: Murter, Betina, Tisno i Jezera; ostrov Pašman: Ždrelac, Banj, Kraj, Neviđane, Mrljane, Barotul, Pašman i Tkon; ostrov Ugljan: Preko, Ugljan, Kukljica; ostrov Žirje; Kornati. Prohlédněte si!
Šibenská riviéra i města:
Šibenik, Tribunj, Vodice, Pirovac, Brodarica, Grebaštica, Rogoznica, Primošten.
Prohlédněte si!
 

V případě, že si přejete strávit dovolenou v jiném místě, než která jsou uvedena v naší nabídce, obraťte se na nás písemně, obdržíte rychlou odpověď s konkrétní nabídkou ubytování v požadovaném letovisku.
Dotazy na konkrétní apartmán zasílejte e-mailem:
dalmatinac@seznam.cz - zašleme Vám rychlou odpoveď a podrobné informace během 2 - 12 hodin.

Zadar NP Kornati Primošten

Dovolená v Chorvatsku!

 
D

K

     Ostrov Pašman a ostrov Ugljan    

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra: Podrobnější info - popisy a ceny!

 
Severní Dalmácie - ostrov Pašman - Pašman
3 x Apartmán A1 pro 4+2 os.
6 x Apartmán A2 pro 2+2 os.
Aktivní dovolená - cykloturistika a aerobic
Severní Dalmácie - ostrov Pašman - Kraj - vila s bazenem
Apartmán A4 č. 2 pro 4 os.
2 x Apartmán A4+1 č. 3, 5 pro 4+1 os.
3 x Apartmán A2+1 č. 4, 6, 8 pro 2+1 os.
Apartmán A8 č. 7 pro 8 os.
Severní Dalmácie - ostrov Pašman - Kraj
3 x Apartmán A2+1 č. 10, 11, 12 pro 2+1 os.
2 x Apartmán A4 č. 13, 14 pro 4 os.
Apartmán A4+2 č. 15 pro 4+2 os.
Severní Dalmácie - Pašman - Barotul
1 x Apartmán A1 pro 4+1 os.
3 x Apartmán A2 pro 2+1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - ostrov Pašman a ostrov Ugljan
Aktivní dovolená - cykloturistika a aerobic
Severní Dalmácie - ostrov Ugljan - Preko
Apartmán A1 pro 4+2 os.
Apartmán A2 pro 4+2 os.
Severní Dalmácie - ostrov Ugljan - Preko
Sstarý kamenný dům v centru městečka.
Apartmán A1 pro 2+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Ostrov Murter, ostrov Žirje a Kornati    

Severní Dalmácie: Podrobnější info - popisy a ceny!

 
Severní Dalmácie - Kornatské ostrovy
Robinson – turistika
20 domků na Kornatech
Rybářské domky pro 2 – 8 osob.
Severní Dalmácie - Murter
Apartmán 1 pro 3+1 os.
Severní Dalmácie - Murter
VIP Apartmán A 1 pro 6 os.
Severní Dalmácie - Murter
Apartmán A 1 pro 2+1 os.
Apartmán A2 pro 4+1 os.
Apartmán A3 pro 4+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Murter
Apartmán A1 pro 4 os.
Apartmán A2 pro 4 os.
Severní Dalmácie - Murter
Apartmán A1 pro 5 os.
Apartmán A2 pro 4 os.
Severní Dalmácie - ostrov Žirje - Žirje
Apartmán A1 pro 4 os.
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Ostrov Pag: Pag, Povljana, Mandre, Novalja, Zubovići    

Severní Dalmácie: Podrobnější info - popisy a ceny!

 
Pag - Stara Novalja
5 x Apartmán 1 pro 4+2 os.
Pag - Novalja
8 x Apartmán pro 2 - 6 os.
Pokoj pro 2 os. &  Pokoj pro 2+1 os.
Bungalovy pro 3 os.
Pag - Novalja
7 x Apartmán pro 4 - 7 os.
Apartmán studio pro 2 & 2+1 os.
Pokoj pro 2 os. &  Pokoj pro 2+1 os.
Pag - Mandre
Apartmán 1 pro 4+1 os.
2 x Apartmán - studio pro 2+1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Pag - Stará Novalja
3 Vily - 3 a 4 hvězdičky
6+3+2 Apartmány
Pokoje s HB
Pag - Stará Novalja - Vila 1
Apartmán A1 pro 4+2 os., A2 pro 4+1 os.
Apartmán A3 pro 2 os., A4 i A5 pro 2+2 os.
4 x Pokoj pro 2+1 os. s HB
1 x Pokoj pro 2 os. s HB
Pag - Stará Novalja - Vila 2
Apartmán A1 pro 4+2 os.
Apartmán A2 pro 2+2 os.
Apartmán A3 pro 2+2 os.
Pag - Stará Novalja3
Apartmán A1 pro 4+1 os.
Apartmán A2 pro 2+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Pag - Zubovići
4 pokoje s možností používání kuchyně / celkem 11 lůžky
3 x 3- lůžkový pokoj
1 x 2- lůžkový pokoj
Pag - Mandre
9 Apartmány 2 - 6 os.
4 x Pokoj pro 2 os.
Pag - Povljana
Apartmán A1 pro 2+1 os.
Apartmán A2 pro 2+2 os.
Apartmán A3 pro 4+1 os.
Apartmán A4, A5 pro 4 os.
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac