Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 
 

Split - Sveti Duje

 

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

 

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Kvarnerská riviéra - Kvarnerské ostrovy - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

Lošinj

Rab

Baška - Krk

Novi Vinodolski

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Vážení klienti, milí přátelé!

Váš zprostředkovatel z Chorvatska – Dalmácie prezentuje nabídku ubytování pro ty, kteří se chystají sami na dovolenou.
Nabízené objekty z celého pobřeží Jadranu včetně ostrovů jsou vybírány s největší péčí a zároveň uspokojují kritéria současného turistického ruchu.

Istrie, Kvarner, Dalmácie a ostrovy - pozorně vybrané objekty, které vyhovují současným podmínám a úrovni cestovního ruchu, jsou připraveny na Váš příjezd. Vzhledem k Vašim požadavkům a přáním z minulých sezon jsme pro Vás nachystali nové objekty, široký popis destinací, pláží, možnosti výletů, zábavy a sportovního vyžití.

Popis a fotografie Vám umožní v kruhu své rodiny a přátel seznámit se s určitým místem (letoviskem), zjistit možnosti zábavy a různé zajímavosti, a jak příjemně strávit dovolenou podle svých představ.
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho žil v Dalmácii, rád Vám odpovím na Vaše otázky a pomohu při výběru místa pro Vaší dovolenou. A proto veškeré dotazy zasílejte
e-mailem, budu se Vám snažit co nejrychleji odpovědět.
 

Podrobnosti o způsobu rezervace a úhrady najdete zde: Podmínky!
Drobné rady při výběru ubytování - Přečtěte si zde!

Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vánek ve vlasech, vůni borovic a uslyšeli píseň cvrčků.
I vy nyní máte příležitost se o tom přesvědčit.

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Pláže v Chorvatsku!
Pláže v Chorvatsku jsou vhodné pro rodiny s dětmi, většina pláží má vybavení pro děti. Krása a čistota písečných pláží nenechá nikoho bez povšimnutí. V některých letoviscích na pobřeží i na ostrovech se organizují plážové zábavy až do rána, mezi nejpopulárnější patří mezinárodní DJ-eve za house a techno zábava pod širým nebem.

Popisy a fotografie pláží v Chorvatsku: rodinné, romantické, oblázkové a písečné pláže. Vice info.

Windsurfing. Nejpopulárnější letní sport je windsurfing, pro ty, kteří se setkali poprvé s tímto sportem jsou zde k dispozici i školy windsurfingu, na plážích v Chorvatsku se pronajímá i vybavení.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

 

Crikvenica

Novi_Vinodolski

Opatija

Rijeka

Cres

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

Učka

     KVARNERSKÁ RIVIÉRA A OSTROVY    

Z pohoří Učka můžete vidět celý Kvarner : Opatii, Rijeku, Gorski Kotar, Velebit, Crikvenicu, Novi Vinodolski, ostrov Krk, Cres, Lošinj, Rab, Pag a dále jižněji dohlédnete až ke středodalmátským ostrovům prostranného modrého Jadranu. V pozadí vykukují Alpy, istrijský poloostrov směrem k Terstu a dále pak k Benátkám.

Kvarner se rozkládá na 3300 km2, od Opatijské riviéry na severozápadu až k ostrovu Pag, na jihu ke Kvarneru patří ostrov Krk, Cres, Lošinj a Rab. Začátky turistického ruchu jsou již před 160 lety a to díky klimatu, vegetaci, pěknému pobřeží a ostrovům.

Kvarner je jedna z nejžádanějších konferenčních destinací v Chorvatsku, jsou zde ideální podmínky pro konání nejrůznějších konferencí, seminářů, školení apod.
Pláže Kvarner – Navštivte atraktivní pláže na Kvarneru.

Během Vašeho pobytu na Kvarneru doporučujeme navštívit následující místa : Opatiji, Rijeku,Selce – turistické středisko na Crikvenické riviéře. Rab, překrásný ostrov Krk – Bašku, dále pak Novi Vinodolski – navštivte starou část města.

Kvarnerské ostrovy – Vás nadchnou svou krásou a bezvadným vzájemným spojením. Každý ostrov na Kvarneru má svůj příběh, poznejte proto zajímavá místa , turistické destinace, kouzelné pobřeží a ještě lepší pláže. Určitě se vyplatí seznámit se s bohatou kulturou a historií, s místními zvyky a způsobem života ostrovanů.
Více informací a fotografií si můžete prohlédnout na stránce
Výlety!

Kvarner - mapa

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Lošinj / Rab: čisté moře, krásné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Lošinj

Dovolená v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje: Kvarnerská riviéra - Kvarnerské ostrovy

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

 

D

K

    Kvarnerská riviéra - Kvarnerské ostrovy - Nabídka apartmánů a pokojů v letoviscích:    

Opatija, Rijeka, Crikvenica, Novi Vinodolski, /ostrov Krk: Baška, Krk, Draga Bašćanska, Punat i Malinska/, ostrov Rab: Banjol, Barbat, Palit, Rab i Supetarska Draga/, ostrov Cres, ostrov Mali Lošinj, ostrov Veli Lošinj, ostrov Silba, ostrov Premuda, ostrov Olib, ostrov Ist, ostrov Molat.

 Více informace k oblasti

Kliknìte zde pro zobrazení mapy!

Kvarner a ostrovy
Kvarner tvoří spojnici mezi Istrií a Dalmácií. Mezi oblíbené turistické cíle patří i okolní ostrovy Cres, Krk, Rab, Pag a Lošinj. Na ostově Krk ve starobylém městečku Baška najdete jednu z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku, která je oblázková, dlouhá 1,5 km. Také na ostrově Rab najdete písečnou pláž a na ostrově Pag, kousek od městečka Novalja leží známá pláž Zrče, která patří taktéž mezi nejkrásnější pláže. Kvarnerská riviéra - Opatia, Rijeka, Crikvenica, Novi Vinodolski, ostrovy Cres, Krk, Rab a Pag – patří ke klimaticky příznivým oblastem Chorvatska. Útulná historická městečka, bujná vegetace, dlouhé oblázkové pláže, čisté moře, romantické procházky - na to vše láká kvarnerská riviéra své návštěvníky, kteří zde mohou prožít nádhernou dovolenou.
Trasy do Rijeky, cíl: Rijeka
• Trasa č. 1 (přes Záhřeb)
Praha - Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Rijeka
• Trasa č. 2 (přes Lublaň)
Praha - České Budějovice - Linz - Salzburg - Villach - Lublaň - Postojna - Rijeka
• Ze Rijeky do dalších letovisek po jadranské magistrále. Lodní doprava zajišťuje spojení do letovisek na ostrovech moderními trajekty dle vypsaných lodních řádů, v sezoně trajekty jezdí často.
Trasy do Zadaru, cíl: Zadar
• Trasa č. 1 (po dálnici Záhřeb - Split)
Praha - Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Bosiljevo - Žuta Lokva - Gospić - Gornja Ploča - Zadar
• Trasa č. 2 (po "staré" silnici přes Plitvická jezera)
Praha - Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Plitvická jezera - Gračac - Maslenický most - Zadar
Alternativa: Udbina - Gračac - Maslenický most - Zadar
• Ze Zadaru do dalších letovisek po jadranské magistrále. Lodní doprava zajišťuje spojení do letovisek na ostrovech moderními trajekty dle vypsaných lodních řádů, v sezoně trajekty jezdí často.

Chorvatské dálnice! Prohlédněte si!

V případě, že si přejete strávit dovolenou v jiném místě, než která jsou uvedena v naší nabídce, obraťte se na nás písemně, obdržíte rychlou odpověď s konkrétní nabídkou ubytování v požadovaném letovisku.
Dotazy na konkrétní apartmán zasílejte e-mailem:
dalmatinac@seznam.cz - zašleme Vám rychlou odpoveď a podrobné informace během 2 - 12 hodin.

Rezervace je možná telefonicky na číslo + 420 73 285 5926 (od 18.00 do 21.00 hodin) nebo e-mailem dalmatinac@seznam.cz

D

K

         

Kvarnerská riviéra a ostrovy: ostrov Krk - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Krk - Baška
9 x Apartmán 1 pro 4+1 os.
2 x Apartmán - studio 1 pro 2+1 os.
Krk - Baška
9 x Apartmán 1 pro 4+1 os.
2 x Apartmán - studio 1 pro 2+1 os.
Krk - Baška
Apartmán A1 pro 2+2 os.
Apartmán A2 pro 2+1 os.
 Studio apartmán A3 proa 2+1 os.
Krk - Malinska
6 x Studio apartmán pro 2+1 os.
Apartmán pro 4+2 os.
2 x Pokoj pro 2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Krk - Stara Baška
Studio Apartmán A1 pro 2 os.
4 x Pokoj S1, S2, S3 i S4 pro 2 os.
 1 patro: 1 studio apartmán + 4 Pokoj pro 10 os.
Krk - Krk
Apartmán A 1 pro 4+2 os.
Apartmán A2 pro 2+2 os.
 2 x Apartmán A3, A4 pro 2+1 os.
   
 
 
D

K

         

Kvarnerská riviéra a ostrovy: ostrov Rab - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Rab - Banjol
Apartmán 1 pro 4+1 os.
Apartmán 2 pro 2+1 os.
Pokoj pro 2 os. &  Pokoj pro 2+1 os.
Dům pro 14+4 os.
Rab - Banjol
Apartmán 1 pro 4+1 os.
Apartmán 2 pro 2+1 os.
2 x Pokoj pro 2 os. &  Pokoj pro 3 os.
Dům pro 13+2 os.
Rab - Barbat
3 x Apartmán 1 pro 2+1 os.
3 x Apartmán 2 pro 2+2 os.
Rab - Barbat
Apartmán A1 pro 6+1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Rab - Palit
Apartmán 1 pro 4+1 os.
Apartmán - studio 1 pro 2+1 os.
Rab - Supetarska Draga
Apartmán 1 pro 4 os.
Apartmán 2 pro 2 os.
 

 

 
 
D

K

         

Kvarnerská riviéra a ostrovy: ostrov Lošinj - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Lošinj - Mali Lošinj
6 x Apartmán pro 4 os.
2 x Apartmán pro 3 os.
Lošinj - Mali Lošinj
Apartmán 2+1 pro 3 os.
Apartmán 4+1 pro 5 os.
Apartmán 5+1 pro 6 os.
Lošinj - Mali Lošinj
Apartmán 2+1 pro 3 os.
Apartmán 4+1 pro 5 os.
Apartmán 1/5 pro 5 os.
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 
D

K

         

Kvarnerská riviéra a ostrovy: ostrov Crikvenica - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Crikvenica - Dramalj
2 x Apartmán pro 4+1 os.
Apartmán 2 pro 2+2 os.
Klenovica - Novi Vinodolski
 Apartmán A1 za 4+1 os.
Apartmán A2 za 6+1 os.
 
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac