Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Severní Dalmácie a ostrovy - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

 

 

Murter - Jezera

 

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Vážení klienti, milí přátelé!

Váš zprostředkovatel z Chorvatska – Dalmácie prezentuje nabídku ubytování pro ty, kteří se chystají sami na dovolenou.
Nabízené objekty z celého pobřeží Jadranu včetně ostrovů jsou vybírány s největší péčí a zároveň uspokojují kritéria současného turistického ruchu.

Istrie, Kvarner, Dalmácie a ostrovy - pozorně vybrané objekty, které vyhovují současným podmínám a úrovni cestovního ruchu, jsou připraveny na Váš příjezd. Vzhledem k Vašim požadavkům a přáním z minulých sezon jsme pro Vás nachystali nové objekty, široký popis destinací, pláží, možnosti výletů, zábavy a sportovního vyžití.

Popis a fotografie Vám umožní v kruhu své rodiny a přátel seznámit se s určitým místem (letoviskem), zjistit možnosti zábavy a různé zajímavosti, a jak příjemně strávit dovolenou podle svých představ.
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho žil v Dalmácii, rád Vám odpovím na Vaše otázky a pomohu při výběru místa pro Vaší dovolenou. A proto veškeré dotazy zasílejte
e-mailem, budu se Vám snažit co nejrychleji odpovědět.
 

Podrobnosti o způsobu rezervace a úhrady najdete zde: Podmínky!
Drobné rady při výběru ubytování - Přečtěte si zde!

Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vánek ve vlasech, vůni borovic a uslyšeli píseň cvrčků.
I vy nyní máte příležitost se o tom přesvědčit.

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Pláže v Chorvatsku!
Pláže v Chorvatsku jsou vhodné pro rodiny s dětmi, většina pláží má vybavení pro děti. Krása a čistota písečných pláží nenechá nikoho bez povšimnutí. V některých letoviscích na pobřeží i na ostrovech se organizují plážové zábavy až do rána, mezi nejpopulárnější patří mezinárodní DJ-eve za house a techno zábava pod širým nebem.

Popisy a fotografie pláží v Chorvatsku: rodinné, romantické, oblázkové a písečné pláže. Vice info.

Windsurfing. Nejpopulárnější letní sport je windsurfing, pro ty, kteří se setkali poprvé s tímto sportem jsou zde k dispozici i školy windsurfingu, na plážích v Chorvatsku se pronajímá i vybavení.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

Pašman

 

Biograd na moru

Nin

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

.

     SEVERNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Severní Dalmácie se rozkládá od ostrova Pag na severu až k Primoštenu na jihu. Tato oblast je dávno osídlena, což dokazují četné antické a římské památky a zachovaná středověká města. Hlavním centrem je město Zadar, větší města jsou pak Šibenik, Biograd na Moru, Sv.Filip a Jakov, Primošten, Rogoznica, Skradin, Pirovac a Vodice. Tato městečka spolu s menšími letovisky Vám nabízí nezapomenutelnou dovolenou.
Pobřežní a ostrovní turistická letoviska regionu severní Dalmácie: Mapa
V severní Dalmácii je nejvíce ostrovů v Chorvatsku. Asi 500 ostrovů a ostrůvků je poděleno do Zadarské a Šibenické skupiny. Větší ostrovy jsou: ostrov Pag, Ugljan, Silba, Vir, Murter, Pašman, Krapanj, Iž, Zlarin, Molat, dále pak souostroví Národní park Kornati, Přírodní park Telaščica na Dugom otoku.
Do oblasti severní Dalmácie patří: NP Kornati, NP Krka i NP Paklenica, dále pak přírodní parky Telaščica a Vransko jezero.

Na pobřeží i na ostrovech severní Dalmácie najdete svůj kousek ráje - křišťálově čisté moře, dostatečnou vzdálenost od dopravního hluku, písečné i oblázkové pláže, bezpečné přístavy a krásu netknuté přírody.
Pokud hledáte vybavené pláže pro vaše děti, romantické zastrčené zátoky, pláže se zábavou a nočním životem, možnosti sportovního vyžití - pak jste si správně vybrali severní Dalmácii, protože právě zde takové pláže najdete.

Zadar - upravené městské pláže. Zaton - pláž s bohatou nabídkou zábavy, pláž Sabunike Vám připomíná Karibik, Ninská laguna nabízí léčivé bláto, jedna z nejlepších pláží na Jadranu - Sakarun na Dugom otoku, drobný, bílý písek, mělčina dlouhá sto metrů a modro-zelená barva moře vás zcela určitě uchvátí.

Ostrov Pag a Novalja, první party-destinace v severní Dalmácii na pláži Zrče. Legendární zadarský lounge bar Garden leží na hradbách s překrásným výhledem na zadarský přístav. Nejstarší diskotéka staré části města Zadar Forum je známá pestrým programem (od housa, groovea až po Studio 54). Klub Medusa je ideální pro horké letní večery, kde zábava trvá celou noc. Světová média prohlásila za nejlepší klub Barbarella v Petrčanech. Největší diskotéka na Jadranu se nachází v turistickém letovisku Zaton, která je otevřena již v 80.letech a pracují zde nejrůznější DJ. V letovisku Vodice se nachází Hookah bar, leží v borovém háji, v letovisku je dostatek celodenní zábavy, vystupují zde domácí i světové celebrity. V turistické destinaci Primošten pak najdete známý klub Aurora.

Více informací a fotografií si můžete prohlédnout na stránce Výlety!

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Ostrov Pašman / Nin - Zkve: čisté moře, krásné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pašman

Zukve - Nin - Dovolená snů

Dovolená v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje: Severní Dalmácie a ostrovy

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

D

K

     SEVERNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Přehled ubytování severní Dalmácie je rozdělen na tři části:

Zadarska riviéra i města:
Zadar, Diklo, Nin, Sabunike, Vrsi, Zukve, Zaton, Petrčane, Privlaka, Bibinje, Sukošan, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pakoštane, Maslenica, Pridraga, Posedarje, Ražanac, Rtina, Starigrad - Paklenica.
Prohlédněte si!
Ostrovy severní Dalmácie:
ostrov Pag: Pag, Povljana, Mandre i Novalja; Dugi otok, ostrov Murter: Murter, Betina, Tisno i Jezera; ostrov Pašman: Ždrelac, Banj, Kraj, Neviđane, Mrljane, Barotul, Pašman i Tkon; ostrov Ugljan: Preko, Ugljan, Kukljica; ostrov Žirje; Kornati. Prohlédněte si!
Šibenská riviéra i města:
Šibenik, Tribunj, Vodice, Pirovac, Brodarica, Grebaštica, Rogoznica, Primošten.
Prohlédněte si!
 

V případě, že si přejete strávit dovolenou v jiném místě, než která jsou uvedena v naší nabídce, obraťte se na nás písemně, obdržíte rychlou odpověď s konkrétní nabídkou ubytování v požadovaném letovisku.
Dotazy na konkrétní apartmán zasílejte e-mailem:
dalmatinac@seznam.cz - zašleme Vám rychlou odpoveď a podrobné informace během 2 - 12 hodin.

Zadar NP Kornati Primošten

Dovolená v Chorvatsku!

 
D

K

     Privlaka - Nin - Sabunike - Zaton - Zukve - Vrsi - Rtina    

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra: Podrobnější info - popisy a ceny!

 
Severní Dalmácie - Privlaka
2 x Apartmán pro 2+1 os.
2 x Apartmán pro 4+2 os.
Apartmán pro 6+3 os.
Severní Dalmácie - Privlaka
Apartmán A1 pro 6+1 os.
Apartmán A2 pro 6+2 os.
Severní Dalmácie - Privlaka
5 x Studio Apartmán 2/1 pro 2 os.
4 x Apartmán A 2+2 pro 4 os.
Severní Dalmácie - Sabunike (Privlaka)
2 x Apartmán pro 4+2 os.
3 x Apartmán pro 2+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Nin - Vrsi
4 x Apartmán pro 4+1 os.
3 x Apartmán pro 4/1 os.
2 x Apartmán pro 2+2 os.
Vzdáalenost od pláže: 10 m.
Severní Dalmácie - Zaton
3 x Apartmán - studio pro 2 os.
2 x Apartmán pro 4 os.
Severní Dalmácie - Zaton
 Apartmán studio A1 pro 2 - 4 os.
Apartmán dvoupokojový A2 pro 4 - 6 os.
Apartmán třípokojový A3 pro 6 - 7 os.
Severní Dalmácie - Ražanac
Apartmán  A1 pro 3+1 os.
Apartmán - studio A2 pro 2+1 os.
Apartmán A3 pro 5+1 os.
Apartmán A4 pro 2+1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Nin - Zukve
Apartmán pro 2+1 os.
Apartmán pro 2+2 os.
Apartmán pro 4+2 os.
Severní Dalmácie - Nin - Zukve
3 x Apartmán pro 4 os.
2 x Apartmán pro 4+1 os.
Severní Dalmácie - Rtina Stošići / Ražanac
Apartmán pro 4+2+1 os.
3 x Apartmán - studio pro 2+1 os.
2 x Apartmán - studio pro 2+2 os.
Severní Dalmácie - Rtina Stošići / Ražanac
Apartmán pro 2+2+1 os.
2 x Apartmán pro 2+2 os.
Apartmán pro 4+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Rtina Miočići / Ražanac
2 x Apartmán pro 2+2os.
Severní Dalmácie - Rtina Miočići / Ražanac
2 x Apartmán pro 2+2os.
Apartmán pro 2+3 os.
Severní Dalmácie - Rtina Miočići / Ražanac
Apartmán A1 pro 8 os.
Severní Dalmácie - Rtina Miočići / Ražanac
3 x Apartmán pro 4+1 os.
1 x Apartmán pro 4+2 os.
2 x Apartmán pro 2+1 os.
2 x Apartmán pro 2/1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Zadar, Bibinje, Biograd na Moru, Turanj    

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra / Riviéra Biograd na Moru: Podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Zadar
Apartmán A1 pro 4 os.
Severní Dalmácie - Bibinje
Apartmán A1 pro 7+2 os.
Apartmán A2 pro 4+2 os.
Severní Dalmácie - Bibinje
3 x Apartmán - studio pro 2+1 os.
2 x Apartmán - studio pro 2+2 os.
1 x Apartmán - studio pro 2 os.
 
Severní Dalmácie - Biograd na Moru
Apartmány & Pokoje cca 300 lůžek

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Turanj
Apartman A1 za 6 - 9 os.
Severní Dalmácie - Sv. Filip i Jakov
4 x Apartmán za 4 - 6 os.
 
Severní Dalmácie - Sv. Filip i Jakov
Apartmán A1 za 6 - 8 os.
Severní Dalmácie - Sv. Petar na Moru - Pansion
4 x Pokoje s koupelnou pro 2 os.
8 x Pokoje s koupelnou pro 3 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Sukošan    

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra: Podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Sukošan
Apartmán 1 pro 4+2 os.
Apartmán 2 pro 4 os.
Apartmán - studio 1 pro 3 os.

Pokoj 1 pro 3 os.
Severní Dalmácie - Sukošan
Apartmán 1 pro 5+1 os.
Apartmán 2 pro 4+1 os.
Apartmán - studio 3 pro 2+1 os.
Severní Dalmácie - Sukošan
Apartmán  1 pro 4 os.
Apartmán - studio 2 pro 4 os.
Apartmán 3 pro 2+1 os.
Apartmán 4 pro 4+2 os.
Severní Dalmácie - Sukošan
 4 x Apartmán - studio pro 2 os.
Apartmán 3 pro 4 os.
Apartmán 6 pro 6 os.
Apartmán 8 pro 6+2 os.

Pokoj pro 2 a 2+1 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Sukošan
Apartmán 1 pro 2+2 os.
Apartmán 2 pro 2+2 os.
Apartmán 3 pro 4+3 os.
 
Severní Dalmácie - Sukošan
6 x Apartmán A1 - A6 pro 2+2 os.
Apartmán VIP 7 pro 4+2 os.
Apartmán VIP 8 pro 10 os.
 
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Petrčane, Pakoštane   

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra: Podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Petrčane
Apartmán 1 pro 2 os.
2 x Apartmán A2, A3 pro 4 os.
Severní Dalmácie - Petrčane
Apartmán 1 pro 3+2 os.
4 x Apartmán 2, 3, 4, 5 pro 2+2 os.

Apartmán 6 pro 4+2 os.
 Severní Dalmácie - Petrčane
3 x Apartmán A1, A2, A3 pro 2+1 os.
Apartmán A4 pro 4+2 os.
Apartmán A5 pro 4+1 os.
  Severní Dalmácie - Pakoštane
Apartmán A3 pro 3 os.
Apartmán A4 pro 4 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
D

K

     Seline, Starigrad - Paklenica, Posedarje    

Severní Dalmácie - Zadarská riviéra: Podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Seline - Starigrad - Paklenica
Apartmán A1 pro 4+3os.
 Apartmán A2 pro 4+2 os.
Apartmán A3 pro 4 os.
2 x Studio apartmán A4, A5 pro 2+1 os.
 
 

Severní Dalmácie - Posedarje

2 x Apartmán A1, A2 pro 4+1 os.
2 x Apartmán A2, A4 pro 4/1 os.

Severní Dalmácie - Posedarje

2 x Apartmán A1, A3 pro 2+2 os.
2 x Apartmán A2, A4 pro 4+2 os.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Severní Dalmácie - Seline - Starigrad - Paklenica
2 x Apartmán A2 pro 2 os.
2 x Apartmán A3 pro 3 os.
2 x Apartmán A4 pro 4 os.
 
Severní Dalmácie - Seline - Starigrad - Paklenica
2 x Apartmán A4 pro 4+1 os.
2 x Studio apartmán AS pro 2+1 os.
2 x Studio apartmán AS pro 2 os.
2 x Pokoj S 2+1 pro os.
 
   

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac