Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

 

 

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

 

 

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

  Domácí řád a pravidla

Vážení hosté!
Dovoluji si Vás seznámit s domácím řádem a pravidly domu, kde jste si objednali své ubytování.

Vaše ubytování začíná od 14.00 hodin, pokud není domluveno jinak. Po příjezdu jste povinní majiteli apartmánu předat voucher a osobní doklady a zaplatit doplatek vyznačený na voucheru, dále pak pobytovou taxu, používání klimatizace apod.

Když Vám majitel ukáže apartmán, je třeba podepsat, že jste apartmán převzali v pořádku a že má všecko vybavení. 
Apartmán přebíráte čistý a uklizený. Povlečení se mění každých 7 dní. Ve většině apartmánů majitelé dávají hostům k dispozici i ručníky, ale to není povinností. Toaletní papír je povinností, 1-2 role papíru na apartmán, ale pouze v den příjezdu, ostatní dny si toaletní papír zajišťujete sami.

V některých objektech se majitelům apartmánů skládá vratná kauce ve výši 100 Eur, je to pro případ eventuální škody v apartmánu. Tato kauce se vrací zpět při předání apartmánu v den odjezdu. O povinnosti složení vratné kauce se dozvíte před rezervací pobytu. Pokud dojde ke škodě, která nebyla do odjezdu nahlášena, bude se vymáhat od hostů soudní cestou.

Apartmán je třeba vyklidit do 10 hodin v den odjezdu. Apartmán předáváte přímo majiteli a to ve stejném stavu jako jste ho přijímali – to znamená čistý, uklizený a nepoškozený. Pokud apartmán není uklizen, jste povinní zaplatit závěrečný úklid ve výši 30 – 50 Eur (dle velikosti apartmánu). K závěrečnému úklidu je majitel apartmánu povinen zajistit čistící prostředky.

Majitel apartmánu nenese odpovědnost za případné ztráty cenností v apartmánu. O cenné věci zodpovídají hosté sami. Před odchodem z apartmánu jsou hosté povinni zavřít okna, zamknout dveře, zavřít vodu, plyn, vypnout klimatizaci. Klimatizaci je třeba používat dle pokynů majitele apartmánu, pokud klimatizace používána nezodpovědně, majitel apartmánu má nárok požadovat náhradu škody, která mu vznikla.
Upozornění: dříve než je klimatizace puštěna, je třeba zavřít všechna okna a dveře. Klimatizace nemůže být pouštěna, pokud jsou otevřena okna i dveře. Klimatizaci musíte před odchodem z apartmánu vypnout (klimatizace není chladnička a nelze teplotu spustit pod + 22 C).

Při společném používání parkoviště, venkovní sprchy, venkovního grilu a venkovního nábytku (stůl a židle) je třeba se korektně chovat s ohledem na druhé.

Apartmán může užívat pouze host, který má apartmán rezervován a je v apartmánu přihlášen. Návštěvy v apartmánu musí být hlášeny a povoleny od majitele.

Kouření: pokud je v apartmánu zákaz kouření, je třeba ho dodržovat. Doporučujeme: kouřit na terase nebo v otevřených prostorech. Každý den je třeba vynášet smetí z apartmánu. Používání ostatního vybavení v apartmánu (které není v základní nabídce) je třeba souhlas majitele.

Alkohol. Pokud si donesete alkoholdo apartmánu, je třeba dodržovat následující: na jeden týden ubytování je možné do apartmánu přinést : l litr alkoholu nebo 3 litry vína. Pivo lze 2 lahve (půl litru) na dospělou osobu na den. Z apartmánu nelze dělat hospodu. Host, který je opilý bude nahlášen na policii a bude mu zkrácen pobyt v apartmánu bez nároku na vrácení peněz.

Zakázáno je ničení vybavení apartmánu a nábytku, zabíjení komárů po zdech ostatních hostů, dodržování nočního klidu od 22.00 – 7,00 hodin.
Pokud dojde k poškození instalace, nábytku nebo jiného vybavení apartmánu, host je povinen škodu nahlásit majiteli. Pokud k poškození došlo vinou hosta, je třeba škodu uhradit, a stropě, obtěžování.

Bez souhlasu majitele není dovoleno do apartmánu nosit elektrické aparáty, ani různé zápalné látky a chemikálie.

Spotřeba elektrické energie je zahrnuta v ceně ubytování a nepočítá proto s dodatečnými elektrickými spotřebiči. Pokud bude nalezen dodatečný elektrický spotřebič, bude požadována náhrada elektrické energie i když aparát nebyl používán.

Domácí zvířata v apartmánu nejsou povolena, pouze v případě předchozí dohody při rezervaci ubytování a úhrady poplatku za domácí zvíře.

Majitel má právo vstoupit do apartmánu v případě havárie vody, plynu, velkého větru apod. a tak snížit možnost větší škody (to znamená zavřít vodu, okna apod.). O případném vstupu do apartmánu majitel musí hosta informovat.

Upozornění: dříve než zaplatíte zálohu za ubytování je třeba si dobře pročíst domácí řád a pravidla. Zaplacením zálohy klient automaticky potvrzuje seznámení a souhlas s domácím řádem a pravidly ubytování a zavazuje se s dodržovat uvedené povinnosti a podmínky dle domácího řádu.

Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac si dovoluje upozornit klienty, kteří nedodržují domácí řád a pravidla ubytování. že jejich pobyt v apartmánu může být bezpodmínečně přerušen bez možnosti výměny ubytování, návratu peněz a dodatečné reklamace.

Děkuji Vám za pochopení. Preji Vám štastnou cestu, teplé more, hezké počasí i hezky si odpocinte. Davor Krtalić

 

 Turistická Agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

.

Turistická Agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

 

Dovolená v Chorvatsku!

 

 .