Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

 

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Jižní Dalmácie - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

 

Cavtat 

Dubrovnik

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Vážení klienti, milí přátelé!

Váš zprostředkovatel z Chorvatska – Dalmácie prezentuje nabídku ubytování pro ty, kteří se chystají sami na dovolenou.
Nabízené objekty z celého pobřeží Jadranu včetně ostrovů jsou vybírány s největší péčí a zároveň uspokojují kritéria současného turistického ruchu.

Istrie, Kvarner, Dalmácie a ostrovy - pozorně vybrané objekty, které vyhovují současným podmínám a úrovni cestovního ruchu, jsou připraveny na Váš příjezd. Vzhledem k Vašim požadavkům a přáním z minulých sezon jsme pro Vás nachystali nové objekty, široký popis destinací, pláží, možnosti výletů, zábavy a sportovního vyžití.

Popis a fotografie Vám umožní v kruhu své rodiny a přátel seznámit se s určitým místem (letoviskem), zjistit možnosti zábavy a různé zajímavosti, a jak příjemně strávit dovolenou podle svých představ.
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho žil v Dalmácii, rád Vám odpovím na Vaše otázky a pomohu při výběru místa pro Vaší dovolenou. A proto veškeré dotazy zasílejte
e-mailem, budu se Vám snažit co nejrychleji odpovědět.
 

Podrobnosti o způsobu rezervace a úhrady najdete zde: Podmínky!
Drobné rady při výběru ubytování - Přečtěte si zde!

Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vánek ve vlasech, vůni borovic a uslyšeli píseň cvrčků.
I vy nyní máte příležitost se o tom přesvědčit.

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Pláže v Chorvatsku!
Pláže v Chorvatsku jsou vhodné pro rodiny s dětmi, většina pláží má vybavení pro děti. Krása a čistota písečných pláží nenechá nikoho bez povšimnutí. V některých letoviscích na pobřeží i na ostrovech se organizují plážové zábavy až do rána, mezi nejpopulárnější patří mezinárodní DJ-eve za house a techno zábava pod širým nebem.

Popisy a fotografie pláží v Chorvatsku: rodinné, romantické, oblázkové a písečné pláže. Vice info.

Windsurfing. Nejpopulárnější letní sport je windsurfing, pro ty, kteří se setkali poprvé s tímto sportem jsou zde k dispozici i školy windsurfingu, na plážích v Chorvatsku se pronajímá i vybavení.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

 

 

Lopud

 Mljet

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

     JIŽNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Dubrovnik

Jižní Dalmácie je nejmenší a nejjižněji položená oblast chorvatského pobřeží.
Turistická střediska Jižní Dalmácie jsou Dubrovník, Cavtat, Klek a poloostrov Pelješac. Dubrovník je středisko Dubrovnicko-neretvanského kraje a zároveň turistické středisko jižní Dalmácie, ale i Chorvatska. Dubrovník je městem bohaté historie a kultury, je zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, dnes je nejnavštěvovanějším městem na Jadranu. Staré město obepínají zachovalé městské hradby, dlouhé 1940 m a vysoké 25, nejstarší a nejznámější ulice v Dubrovníku je Stradun.
Známá turistická destinace Cavtat, je vzdálena od Dubrovníku pouze 20 km. Klek je letovisko v severozápadní části zálivu blízko Neumu. Nedaleko letoviska Klek se nachází obec Duboka a Komarna s překrásnými plážemi. Poloostrov Pelješac je zároveň s Istrijským poloostrovem jeden z největších na jadranském pobřeží. Obyvatelé poloostrova se zabývají pěstováním vinné révy (výroba vína Dingač), rybolovem, chovem ústřic a samozřejmě turistickým ruchem. Větší městečka na poloostrově Pelješac jsou Orebic, Trpanj, Ston a Kućište.

Mezi ostrovy jižní Dalmácie patří: ostrov Korčula, ostrov Mljet, ostrov Lastovo a Elafitské ostrovy.
Turistický ruch na ostrově Korčula má dlouhou tradici, místní obyvatelé se baví především pěstováním vinné révy, rybářstvím a turistickým ruchem. Podél pobřeží na Korčule jsou městečka: Korčula, obec Lombarda, Vela Luka, ve vnitrozemí ostrova pak obec Žrnovo, Pupnat, Smokvica a Blato. Dle pověsti pochází z Korčuly známý mořeplavec Marco Polo.
Ostrov Mljet je nejzelenější jadranský ostrov, třetinu ostrova tvoří Národní park Mljet.
Ostrov Lastovo je od Korčuly oddělen Lastovským průlivem. Na pobřeží je i několik jeskyní, nejznámější a největší je Rača. U severozápadního pobřeží Lastova leží celá řada asi 40- ti neosídlených ostrůvků, které se nazývají Lastovský arhipelag.
Elefitské ostrovy leží v bezprostřední blízkosti Dubrovníku ze západní strany, vlastně dubrovnický archipelag zvaný Elafiti (řecky: jelení ostrovy) jsou s Dubrovníkem úzce spjaty svou minulostí. Kvůli přírodním krásám jsou Elafitské ostrovy místem dovolené pro kapitány, námořníky a Dubrovčany a dnes jsou atraktivní turistickou oblastí. Do skupiny Elefitských ostrovů patří ostrov Šipan, ostrov Lopud, ostrov Koločep.

Více informací a fotografií si můžete prohlédnout na stránce Výlety!

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Dubrovnik: čisté moře, krásné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Dubrovnik

Dubrovnik

Dovolená v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje: Jižní Dalmácie

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

D

K

    Jižní Dalmácie - Nabídka apartmánů a pokojů v letoviscích:    

Dubrovnik, Cavtat, Poloostrov Pelješac, Ostrov Korčula, Ostrov Mljet

 Více informace k oblasti

Kliknìte zde pro zobrazení mapy!

Jižní Dalmácie
Je oblast rozkládající se na východním pobřeží Jaderského moře, v okolí města Dubrovník s mnoha ostrovy – největší ostrov Korčula a poloostrov Peljašac. Klimatické podmínky jsou zárukou příznivých teplot vzduchu i moře. Pláže jsou převážně oblázkové, ale i písečné kamenité a skalnaté, záleží pouze na Vás jakou pláž si vyberete. Perlou této oblasti je město Dubrovník, založeno v 1. stol., které je chráněno 2 km dlouhou kamennou hradbou. Dubrovník je zařazen do seznamu světového kulturního děditství pod záštitou UNESCO. 
Návštěvníky do Jižní Dalmácie láká především čisté pláže, průzračné moře, pěkné ubytování, kvalitní služby, přátelské prostředí , široké možnosti sportovních aktivit, středomořské klima, které zajišťuje vyhřáté moře od června až do konce září.
Trasa do Dubrovníku - po moderní dálnici Záhřeb – Split a nebo po staré silnici přes Plitvická jezera.
• Trasa č. 1 (po dálnici Záhřeb - Split)
Praha - Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Bosiljevo - Žuta Lokva - Gospić - Zadar - Dugopolje - Split - Dubrovnik
• Trasa č. 2 (po "staré" silnici přes Plitvická jezera a Knin)
Praha - Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Plitvická jezera - Gračac - Knin - Sinj - Split - Dubrovnik
• Trasa – dálnice Záhřeb – Split, dále pak pokračujete po jadranské magistrále do Dubrovníku. Lodní doprava zajišťuje spojení do letovisek na ostrovech moderními trajekty dle vypsaných lodních řádů, v sezoně trajekty jezdí často.

 Chorvatské dálnice! Prohlédněte si!

V případě, že si přejete strávit dovolenou v jiném místě, než která jsou uvedena v naší nabídce, obraťte se na nás písemně, obdržíte rychlou odpověď s konkrétní nabídkou ubytování v požadovaném letovisku.
Dotazy na konkrétní apartmán zasílejte e-mailem:
dalmatinac@seznam.cz - zašleme Vám rychlou odpoveď a podrobné informace během 2 - 12 hodin.

Rezervace je možná telefonicky na číslo + 420 73 285 5926 (od 18.00 do 21.00 hodin) nebo e-mailem dalmatinac@seznam.cz

D

K

Jižní Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

   Dubrovačka riviéra: Dubrovnik, Orašac, Slano, Trsteno, Zaton, Rijeka Dubrovačka - Sustjepan, Komolac, Mokošica, Rožat.  

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách.

Jižní Dalmácie - Dubrovnik
Apartmán 1 pro 2+1 os.
Apartmán 2 pro 2 os.
Apartmán 3 pro 2 os.
   
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 
D

K

Jižní Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

   Poloostrov Pelješac: Brijesta, Drače, Janjina, Orebić, Sreser, Ston, Mali Ston, Trpanj, Trstenik, Viganj, Žuljana.  

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách.

Na dotaz

   
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 
D

K

Jižní Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

Ostrov Korčula: podél pobřeží leží města Korčula, Lumbarda, Vela Luka, ve vnitrozemí ostrova leží města Žrnovo, Pupnat, Čara, Smokvica i Blato.

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách.

Na dotaz

   
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 
D

K

Jižní Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

   Ostrov Mljet: Babine kuće, Kozarica, Polače, Okuklje, Pomena, Ropa, Saplunara, Sobra, Soline.  

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách.

Na dotaz

   
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 
D

K

Jižní Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

   Cavtat  

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

Na dotaz

   
 

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 
 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac