Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalić - Dalmatinac

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Střední Dalmácie a ostrovy - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

 

Supetar - Brac

Makarska

Hvar

Brela

Trogir

Podaca

Živogošće

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Vážení klienti, milí přátelé!

Váš zprostředkovatel z Chorvatska – Dalmácie prezentuje nabídku ubytování pro ty, kteří se chystají sami na dovolenou.
Nabízené objekty z celého pobřeží Jadranu včetně ostrovů jsou vybírány s největší péčí a zároveň uspokojují kritéria současného turistického ruchu.

Istrie, Kvarner, Dalmácie a ostrovy - pozorně vybrané objekty, které vyhovují současným podmínám a úrovni cestovního ruchu, jsou připraveny na Váš příjezd. Vzhledem k Vašim požadavkům a přáním z minulých sezon jsme pro Vás nachystali nové objekty, široký popis destinací, pláží, možnosti výletů, zábavy a sportovního vyžití.

Popis a fotografie Vám umožní v kruhu své rodiny a přátel seznámit se s určitým místem (letoviskem), zjistit možnosti zábavy a různé zajímavosti, a jak příjemně strávit dovolenou podle svých představ.
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho žil v Dalmácii, rád Vám odpovím na Vaše otázky a pomohu při výběru místa pro Vaší dovolenou. A proto veškeré dotazy zasílejte
e-mailem, budu se Vám snažit co nejrychleji odpovědět.
 

Podrobnosti o způsobu rezervace a úhrady najdete zde: Podmínky!
Drobné rady při výběru ubytování - Přečtěte si zde!

Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vánek ve vlasech, vůni borovic a uslyšeli píseň cvrčků.
I vy nyní máte příležitost se o tom přesvědčit.

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Pláže v Chorvatsku!
Pláže v Chorvatsku jsou vhodné pro rodiny s dětmi, většina pláží má vybavení pro děti. Krása a čistota písečných pláží nenechá nikoho bez povšimnutí. V některých letoviscích na pobřeží i na ostrovech se organizují plážové zábavy až do rána, mezi nejpopulárnější patří mezinárodní DJ-eve za house a techno zábava pod širým nebem.

Popisy a fotografie pláží v Chorvatsku: rodinné, romantické, oblázkové a písečné pláže. Vice info.

Windsurfing. Nejpopulárnější letní sport je windsurfing, pro ty, kteří se setkali poprvé s tímto sportem jsou zde k dispozici i školy windsurfingu, na plážích v Chorvatsku se pronajímá i vybavení.

     STŘEDNÍ DALMÁCIE A OSTROVY  

Pobřeží střední Dalmácie se rozkládá od Primoštenu přes Makarskou Riviéru až po městečko Ploče (přístav). Je zde středozemní klima typické teplým létem a mírnou, deštivou zimou. Střední Dalmácie je turisticky vyspělá oblast s bohatou nabídkou rekreace a zábavy. Bohatá nabídka ubytování je různá, zahrnuje ubytování v soukromých apartmánech, pokojích, hotelích i kempech. Gastro nabídka se vyznačuje mořskými plody a výborně upraveným masem s bohatou přílohou. Všechny delikatesy můžete ochutnat v místních restauracích a koninách.

Ostrovy jsou větší, mezi sebou jsou vzdálenější a jsou bohaté na vegetaci. Kvůli širokým průlivům mezi ostrovy vane zde silnější vítr Maestrál a jsou zde větší vlny. Největší ostrovy jsou Brač, ostrov Hvar, ostrov Vis, ostrov Šolta, ostrov Čiovo, Drvenik Mali a Veliki, dále ostrov Biševo a ostrov Jabuka. Mezi ostrovy je dost veliký rozdíl. Ostrov Šolta je klidný a skromný ostrov ležící naproti Splitu. Ostrov Brač je největší ostrov střední Dalmácie, dnes turisticky nejvyspělejší ostrov na Jadranu s velkým počtem známých letovisek jako je například Bol, Supetar, Milna.
Ostrov Hvar je známý turistický cíl, hlavní města jsou Hvar, Stari Grad, Vrboska a Sučuraj.
Ostrov Vis se vyznačuje velkým počtem zátok a netknutou přírodou, stále více se obrací k turismu, město Komiža na Visu je nejznámějším rybářským střediskem v Dalmácii.
Ostrov Biševo se pyšní Modrou jeskyní (Modra Špilja), která je přírodní fenomén.

Ve střední Dalmácii jsou dvě lokality pod ochranou UNESCO – Diokleciánův palác ve Splitu a staré jádro města v Trogiru. Split je střediskem Splitsko – dalmátinské oblasti a zároveň turistickou destinací střední Dalmácie. Severně od Splitu leží Trogir, historické město, které si zachovalo staré historické jádro, známé nejen v Chorvatsku, ale v celé Evropě. Trogir si dochoval středověký vzhled, město obepíná dochovaná část hradeb s opevněným zámkem, najdete zde obrannou věž, zastřešené uličky s gotickými domy a renesančními paláci a další památky z barokní periody. Všichni, kteří si přejí aktivní dovolenou mohou využít bohatou nabídku sportovního vyžití, raffting na Cetini, horolezectví, paragliding, potápění, tenis apod. Zkrátka můžete si zasportovat na zemi, ve vodě i ve vzduchu.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

Baška Voda

Bol - Brac

Tučepi

Podgora

Ciovo - Trogir

Omis

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

.

     STŘEDNÍ DALMÁCIE A OSTROVY    

Na Splitské riviéře se nachází velké množství oblázkových i písečných pláží. Pláž Bačvice je písečná, částečně kamenitá, moře je překrásně modré, pláž se pyšní cenou Modré vlajky. Tato pláž je oblíbeným místem Spličanů, kteří zde hrají hru picigin (s míčkem). V okolí pláže jsou bary, restaurace, cukrárny. Je to hlavní městská pláž, kterou navštěvuje velký počet lidí, dohlíží zde záchranáři, vstup je umožněn i invalidním osobám. Děti zde můžete rozveselit v zábavném parku s tobogánem, trampolínou a nafukovacím hradem. Pro milovníky hudby a tance je zde klub Sheakspearem který je otevřen celou noc. Město Split má celkem 70 km pobřeží a z toho 9,5 km tvoří pláže. Ve Splitu najdete 15 km dlouhou pěší promenádu.
V Trogirské riviéře se nachází malé zátoky s drobnými i většími oblázky. Na ostrově Čiovo jsou prostorné písečné pláže s hrubým pískem a pěknými kamínky, v některých zátokách hrubý písek přechází v jemnější, místy jsou větší oblázky.
Omišská riviéra je známá především prostornými písečnými plážemi. Městská pláž je dlouhá skoro 1 km, vyznačuje se 700 m dlouhou mělčinou, která je ideální pro hru ve vodě jak pro děti, tak i pro dospělé.
Makarská riviéra je nejnavštěvovanější oblast ve střední Dalmácii, známá města jsou Brela, Baška voda, Makarská, Tučepi, Ploče. Obzvlášť je známé město Makarská, které se vyznačuje pěknými oblázkovými plážemi, obklopenými borovými háji. Nad Makarskou se nachází přírodní park Biokovo. Díky přírodní kráse je to atraktivní přírodní destinace. Na Biokovu se nachází několik horských chatek pro návštěvníky, je zde i botanická zahrada.
Na riviéře naleznete i několik nudistických pláží, rozvíjí se zde rekreačně-ozdravná turistika včetně terapeutských služeb.

Více informací a fotografií si můžete prohlédnout na stránce Výlety!

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Střední Dalmácie: čisté moře, krásné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Supetar ostrov Brač

Supetar ostrov Brač

Dovolená v Chorvatsku!

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje: Střední Dalmácie a ostrovy

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

 
D

K

 

Přehled ubytování ve střední Dalmácii je rozdělen na riviéry:

 

Splitska riviéra 
- Split 
- Podstrana 
- Kaštela 
- Stobreč

Prohlédněte si!

Makarska riviéra 
- Makarska 
- Brela 
- Baška voda 
- Tučepi 
- Podgora 
- Igrane 
- Drašnice 
- Drvenik 
- Zaostrog 
- Živogošce 
- Promajna

Prohlédněte si!

Trogirska riviéra 
- Trogir 
- Seget donji 
- Sevid 
- Vinišće 
- Marina

Ostrov Čiovo 
- Arbanija
- Okrug gornji 
- Okrug donji 
- Slatine

Prohlédněte si!

Omišska riviéra 
- Omiš 
- Dugi rat 
- Duće 
- Lokva Rogoznica 
- Mimice 
- Ruskamen
- Nemira

- Řeka Cetina

Prohlédněte si!

Ostrov Brač 
- Supetar 
- Bol 
- Sutivan 
- Milna 
- Postira 
- Sumartin 
- Povlja 
- Pučišća

Prohlédněte si!

Ostrov Hvar 
- Hvar 
- Jelsa 
- Starigrad 
- Vrbovska

Prohlédněte si!

Ostrov Vis 
- Vis 
- Komiža

Prohlédněte si!

Ostrov Drvenik Veli 
- Drvenik veli 

Ostrov Drvenik Mali 
- Drvenik mali

Prohlédněte si!

Ostrov Šolta 
- Maslinica 
- Nečujam 
- Rogač 
- Grohote

Prohlédněte si!

V případě, že si přejete strávit dovolenou v jiném místě, než která jsou uvedena v naší nabídce, obraťte se na nás písemně, obdržíte rychlou odpověď s konkrétní nabídkou ubytování v požadovaném letovisku.
Dotazy na konkrétní apartmán zasílejte e-mailem:
dalmatinac@seznam.cz - zašleme Vám rychlou odpoveď a podrobné informace během 2 - 12 hodin.

Rezervace je možná telefonicky na číslo + 420 73 285 5926 (od 18.00 do 21.00 hodin) nebo e-mailem dalmatinac@seznam.cz

D

K

         

Střední Dalmácie - Splitská riviéra: Split, Podstrana, Stobreč, Kaštela - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 Splitská riviéra - Stobreč
Apartmán 1 pro 3+1 os.
Apartmán 2 pro 4 os.
Apartmán 1 pro 2 os.
Pokoj S1 pro 2 os.
Splitská riviéra - Podstrana
2 x Apartmán A1, A6 pro 2 os.
Apartmán A2 pro 3 os.
2 X Apartmán A3, A5 pro 4 os.
Apartmán A4 pro 8 os.
Splitská riviéra - Podstrana
2 X Apartmán A1, A3, A5 pro 2+1 os.
2 X Apartmán A2, A6 pro 3+1 os.
Apartmán A4 pro 2+2 os.
Apartmán kraljevski A7 pro 5+1 os.
Splitská riviéra - Podstrana
Apartmán A1 pro 4+2 os.
Apartmán A2 pro 2+2 os.
Apartmán A3 pro 2+2 os.
 
 
D

K

         

Střední Dalmácie - podrobnější info - popisy a ceny!

Klikněte si na obrázek domu a prohlédněte si všechny informace o místě, o apartmánu, plážích a cenách. 

 

 
 
 
 
 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac