Nabídka:

 

Apartmány:

- Istrie

- Kvarnerská riviéra a ostrovy

- Severní Dalmácie

- Střední Dalmácie

- Jižní Dalmácie

- Zvláštní nabídka

- Luxusni vily s bazénem *

- Yacht Charter

- Cykloturistika

 - Last minute
 - Online rezervace
 - Pokoje

- Nemovitosti

- Pronájem do fixu

- O nás

 - Kontakty

- Cenik

- Chorvatsko

- Gastro nabídka

- Národní parky

- Vylety

 - Podmínky
 - Domácí řád a pravidla
 - Drobné rady

- Svet

- Kniha návštěv

- Tvroba stránek

- Mapa stránek

 - Kontakty
 
 

Split - Sveti Duje

Jaderské moře, prosluněné pláže a kouzelná příroda to je Dovolená v Chorvatsku!

Nejlepší dovolená pro Vás.

Fascinuje vás Jaderské moře, nedotčená příroda a přátelská atmosféra.

 

Stranice izradio - Davor Krtalić - Dalmatinac

 

CHORVATSKO - Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - Apartmány - Nejlepší ceny!

HR    CZ    EN    DE    IT

Spolupráce - Partneři - Náši provizní prodejci! - Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Pláže a křišťálové moře

Davor Krtalić - Dalmatinac

Zprostředkování obchodu a služeb 
460 14 Liberec - Česká Republika
IČO: 74465520

E- mail:
dalmatinac@seznam.cz

 

Volná místa!
Aktuální přehled volných míst a termínů ubytování v apartmánech v Chorvatsku - viz tabulka.

.

 Váš specialista na dovolenou v Chorvatsku!

Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac, založena v roce 2007 se sídlem v Liberci, Česká republika (v soukromém vlastnictví).
Hostům nabízíme ubytování v apartmánech a pokojích v soukromí, dále ubytování v hotelích, penzionech a kempech po celém pobřeží Chorvatská, zvláště pak v oblasti Dalmácie. Naše nabídka obsahuje více než 2000 ubytovacích jednotek.

 

 Partneři - Náši provizní prodejci

   
 
 Spolupráce: v případě zájmu nabízíme spolupráci na základě podpisu smlouvy!
 
Možnost spolupráce: nabízíme možnost spolupráce pro každého, kdo prezentuje naší nabídku a realizuje prodej ubytování (za provizi). Pro tuto možnost spolupráce je třeba uzavřít vzájemnou smlouvu.
 

Hledám spolecníka na práci v oblasti cestovního ruchu. Mám širokou nabídku ubytování v Chorvatsku - Dalmácii a zároven i web - prezentaci. 

 
 

 Léto, moře, pláž. Sluncem opálená ...

Chorvatské moře je nejkrásnějším, nejteplejším a také nejčistějším evropským mořem. Někdy je tmavomodré, jindy modrozelené, neustále se přelévá, mění barevný tón v závislosti na denní době a úhlu dopadu slunečních paprsků. Ale vždy je krásné a neopakovatelné! Kdo jednou navštíví Chorvatsko, neustále se tam vrací.

Počasí

 Dalmácie - letiště Split

Click for Split Airport, Croatia Forecast

Pula Rijeka
 Split Zadar Dubrovnik

Chorvatsko

 Dnes Zítra 7 dní

 

Jestliže potřebujete více informací nebo nabídku, prosíme, abyste se obrátili na náš marketingový tým: 
Davor Krtalić - Dalmatinac - Marketingová služba
dalmatinac@seznam.cz
Mobil:
+ 420 73 285 5926

 

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

.

Modrá vlajka (Plava zastava) je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech). Modré vlajky uděluje od r. 1987 Nadace pro ekologickou výchovu (The Foundation for Enviromental Education - FEE) při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. 
Chorvatsko se do programu zapojilo v r. 1997. Aby mohla na pláži či v marině vlát "Modrá vlajka", musí být splněna náročná kritéria, která každoročně sleduje a hodnotí nezávislá komise. Pro udělení tohoto prestižního ekologického ocenění pláži je stanoveno 29 kritérií, z nichž většina musí být povinně splněna. Sleduje se především kvalita mořské vody, vybavení, čistota pláže, úpravnost, bezpečnost, služby na pláži, péče o životní prostředí i ekologické uvědomění pracovníků.
Pro návštěvníky chorvatských pláží je "Modrá vlajka" dobrým vodítkem při výběru pláže. Aby pláž získala toto ocenění, musí být uklizená, čistá, vybavená dostatkem odpadkových košů, toalet, převlékacích kabinek, povinná je informační tabule s náležitými údaji, musí být zajištěn přístup k pitné vodě, záchranná služba a jsou požadavky na její vybavení i možnosti zábavy. Provozovatelé pláže musejí stále sledovat kvalitu vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění).

Supetar - Ostrov Brač, čisté moře, krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Světová media představují chorvatské pobřeží jako top destinaci s překrásnými plážemi, kde si každý může najít své místo pro koupání dle své představy, ať již požaduje zábavu, romantiku nebo klid v kruhu své rodiny. Upozorňují na možnost zábavy a dle názoru britského Guardiina, Chorvatsko je výbornou výměnou za Ibizu. Chorvatsko má 1700 km pobřeží s upravenými plážemi i pro nejmladší a místy pro stavění hradů z písku jako například na pláži Zlatni rat, která je dle Daily Telegraphu nejlepší pláží v Evropě.

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac

Poznámka: Letošní letní dovolená u moře se blíží. Chorvatsko patří mezi ideální dovolené pro malé děti.

 

D

K

     Dovolená v Chorvatsku!    

Místo pro Vaší dovolenou! Nabídka ubytování - apartmány a pokoje:

K moři do Chorvatska!

Ubytování a dovolená v Chorvatsku!

Průzračně čistá voda, členité písčité i oblázkové pláže ... ale hlavně báječné koupání a odpočinek u moře – to je dovolená v Chorvatsku.

Ubytování a dovolená v Chorvatsku - pokoje a apartmány!

 

ADAC: Chorvatsko má nejčistější moře ve Středozemí!

BERLÍN: Chorvatsko má nejčistější moře v Mediteránu, podle posledních výzkumů německého autoklubu ADAC, který je třetím největším světě. ADAC již více než 10 let zkoumá v Chorvatsku kvalitu moře a o výsledcích informuje svých 16 milionů členů. Včera byla na berlínském veletrhu ITB podepsána smlouva o nových výzkumech Jadranského moře, které ADAC bude provádět na 50 místech chorvatského pobřeží a to ve spolupráci s "Hidrografskim" institutem ve Splitu. Nové výzkumy začínají již za měsíc. Čisté moře je pro Chorvatsko hlavním argumentem při prodeji turistické nabídky.
Na chorvatských plážích si lidé vychutnávají koupání v nejčistějším moři Mediteránu. To potvrdily nejnovější výzkumy kvality moře, které provádí Ministerstvo pro ochranu okolí a výstavby.
Od roku 1988 Chorvatsko provádí program sledování kvality moře a je člen Konvence ochrany mořského pobřeží ve Středozemí. Na plážích vlaje 103 modrých vlajek, což je o 11% více než v loňském roce. Istrie je první v počtu modrých vlajek - celkem 49, dále pak Primorsko-goranska županja má 28 modrých vlajek. 
Toto prohlásil Petr Zimmer, ředitel oblasti turismu v ADAC. Výsledky výzkumu kvality vody se oznamují v 60 mil. letáků, které ADAC vydává a počítá se s 80 miliony čtenářů. Smlouvu je za Chorvatsko podepsal Niko Bulić, ředitel Hlavního úřadu HTZ. 
(Informace a fotografie jsou převzaty z http://www.poslovni.hr)
 
 

 

Dovolená v Chorvatsku! Místo pro Vaší dovolenou! / Turistická agentura Davor Krtalić - Dalmatinac